Hakkımızda Hakkımızda
Anasayfa / Kurumsal / Haberler-Duyurular /
CWIEME Berlin 2022

CWIEME Berlin 2022

CWIEME Berlin 2022 22.12.2022
Covid.19 pandemisi nedeniyle ertelenmek zorunda kalınan CWIEME organizasyonu, 10 – 12 Mayıs 2022 tarihleri arasında Almanya‘da Messe Berlin'de düzenlendi. Dünya'nın en büyük elektrik motoru, transformatör ve elektroteknik cihazları ile ilgili üretim girdileri ve donanımları fuarında ziyaretçilerimiz ile buluştuk. Uzun yıllardır kesintisiz ve her yıl düzenlenen bu Wire Show etkinliğinin yeniden yüz yüze gerçek iletişim ile sağlanması, elektrik motorları, dönen makineler, transformatörler ve tüm elektroteknik cihazlar konusunda en son teknoloji ürünleri ve çözümleri sunan, Avrupa, Ortadoğu, Afrika (EMEA), Asya ve Amerika bölgeleri için en büyük platform olma niteliğini sürdürmesi tüm sektör bileşenleri için sevindirici oldu.
 
Ürünlerimizi daha yakından incelemek ve ürünlerimize yatırım yapma imkânlarını öğrenmek, diğer profesyonellerle bir araya gelmek ve endüstride yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için CWIEME Berlin fuarı bizlere önemli bir fırsat sundu.
 
Bizler de SARCAM® olarak standımıza gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetimizi paylaşıyor, standımıza ziyaretleri nedeniyle tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.