Hakkımızda Hakkımızda
Anasayfa / Kurumsal /
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurucusu Yusuf Canpolat'ın 1977'den beri elektroteknik sektöründe yürüttüğü faaliyetlerin devamı olarak 2000 yılında İstanbul'da kuruldu. Şirketimiz tüm bu faaliyetlerle bakır ve alüminyum bazlı elektriksel izolasyonlu yassı-yuvarlak iletken tel üretiminde uzmanlaşmayı seçmiş ve gerçekleştirmiştir. 

45 yılı aşkın deneyimi ile şirketimiz, sektöründe lider üreticilerden birisi konumundadır. Yeni nesil üretim tesisleri ve eğitimli insan kaynaklarının yanı sıra, uluslararası standartlara uygun ve gerekli sertifikasyonlara sahip olan kuruluşumuz, transformatör, elektrik motoru, jeneratör üreticisi pek çok firmaya, 5 kıtada, 23 ülkede ve bir elektroteknik donanımlar üretim üssü özelliğindeki ülkemizde, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, hızlı sipariş değerlendirme ve teslimatı ile istikrarlı kalite seviyesini sürekli sağlayarak hizmet vermektedir. 
 
İşletmemiz, sektörün artmakta olan iş hacmi ve ürün çeşitliliği ile gelişen yapısını, İstanbul, kara, hava ve deniz ulaşımına yakın Dilovası-Kocaeli'nde bulunan 23.000m2'lik kapalı alanda tekrar yapılandırarak, artan kapasitesi ile üretimlerini sürdürmektedir. Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri A.Ş. kardeş iştirak şirketleri Tekcan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. (İthalat ve İhracat), ve Coil Partners A.Ş. (Orta ve Yüksek Gerilim Motor ve Jeneratörler için bobin imalatı) her konuda iş birliği ile koordine faaliyetlerde bulunmaktadırlar.
45 +
Yıllık
Tecrübe
30 +
İhracat
Yaptığımız Ülkeler
MİSYONUMUZ MİSYONUMUZ

Müşteri odaklı, yüksek kalite ve güvenilirlikte ürünleri rekabetçi fiyatlarla, zamanında teslimatla sağlamaktır.

VİZYONUMUZ VİZYONUMUZ

Yerel ve küresel olarak, elektriksel yalıtımlı bakır ve alüminyum iletken pazarında lider firma olmak.

İŞTİRAKLERİMİZ İŞTİRAKLERİMİZ Coil Partners Bobinaj San. Ve Tic. A.Ş.

Sipariş üzerine, özel müşteri istek ve şartnamlerine uygun, küçük doğru akım bobinlerinden, 100 MW lık Roebelbars bobinlere kadar geniş bir aralıkta üretim yapmaktadır. Sarcam Bobinaj'ın en hızlı şekilde yalıtılmış iletken tedarik desteği ile Coil Partners acil taleplere yönelik hızlı ve esnek çözümler sağlayabilmektedir. Bu yenilikçi ve özel üretim çözümlerini, en uygun fiyat politikaları ile sağlamak firmanın temel iş yaklaşımı ve prensibidir. http://www.coilpartners.com

Tekcan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Tekcan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Firma, Coil Partners, Sarcam Bobinaj ve diğer şirketlerin yurtdışı satış ve hammadde alımları ile ilgili ticari faaliyetlerinde rol almaktadır. http://www.tekcanltd.com
ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Genelde güç veya dağıtım trafoları olarak bakıldığında ve tüm diğer trafo tiplerini kapsayan segmentin, ayrıca elektriksel bobin ve motor üretim&tamir saha birimlerinin, sac, doğrudan kullanılan izolasyon malzemeleri ve temel kimyasal ile mekanik parçalar dışındaki, tüm elektriksel izolasyonlu ve emayeli yuvarlak, yassı kesitli, bakır ve alüminyum iletken ihtiyaçlarının, CTC dahil tamamının tek bir tedarikçide bulunabilmesi ve sağlanabilmesi sektörümüz için önemli bir tedarik kolaylığı ve proje bütünlüğü imkanı verebilmektedir.
 
Tüm bu iletkenlerin, ana sanayi MRP çıktısı olarak belirlendiklerinde, tedarikçi siparişlerini sadeleştirmek, maliyet değerlendirme, siparişlerin takibi ve lojistiğini tek elden takibi gibi kolaylıklar, ana sanayinde zaman ve mali kazançlarla sonuçlanacaktır.
 
Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri WEB sitemizin “Ürünlerimiz” başlığı altında ihtiyaçlarınızın detaylı ve kapsamlı açıklamalarınızı bulabilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sanayici ürettiği ürünün bünyesine giren veya kullanımına katkıda bulunan unsurları ile birlikte aldığı ham madde veya yarı mamul malzemenin kendi ürününe sağlayacağı katkı ve niteliğin, kendi belirlediği veya seçtiği standart ve spesifikasyonlara uygun ve gerekli zamanda, en uygun maliyetle sağlanmasını bekler. Bu etkenlerin bahsedilen kriterlere uygun olarak tedarikçi tarafında sağlanması, Müşteri veya Ana sanayi kuruluşunda memnuniyet hasıl eder.

Ama Sarcam Bobinaj ve Trafo Telleri San. AŞ. olarak asıl memnuniyet kriterimiz, ana sanayi ve son kullanıcının toplam kalite beklentilerini karşılayan mal&hizmet niteliklerini kararlı ve istikrarlı olarak sağlamak, alıcı tarafında oluşturulacak istatistiksel güvenle mümkünse giriş kalite kontrolü gibi katma değeri olmayan faaliyetlerin elimine olmasını sağlayarak, üretim “saha” performansında müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli hale getirmektir.